Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /strony/znajdzprodukt/class/baza.php on line 73
www.renowacje.net.pl - PolskieFirmy.net
www.renowacje.net.pl - Firma Prospect specjalizuje się w pracach budowlanych i monterskich na wysokościach. Wykorzystanie w pracy technik bezpośredniego dostępu linowego. zobacz więcej »
Dane kontaktowe firmy:
44-330, Jastrzębie-Zdrój
ul.Marusarzówny 10/11
Tel.: 605-423-627
fax: 32/47-33-610
Strona www
Formularz kontaktowy
Nip: 633-212-34-86
Galeria:
O Firmie:
Firma Prospect specjalizuje się w pracach budowlanych i monterskich na wysokościach. Wykorzystanie w pracy technik bezpośredniego dostępu linowego w miejscach gdzie standardowe rusztowanie jest..

 
Mycie i czyszczenie Okien, elewacji itd.

Mycie i czyszczenie Okien, elewacji itd.
Cena:
informacje na telefon

Adres www:
Kategoria:
Mycie okien i elewacji
Przejdź do opisu
Przejdź do galerii
Opis:
Mycie i Czyszczenie
Usługa mycia i czyszczenia na wysokościach przeznaczona jest dla właścicieli, zarządców budynków bądź obiektów w których duża ilość przeszkleń lub elewacji położonych na znacznych wysokościach wymaga użycia specjalistycznego sprzętu alpinistycznego.Użycie technik bezpośredniego dostępu linowego na obiektach o trudnym dostępie zapewnia nieinwazyjne wykonanie prac bez jakichkolwiek uszkodzeń zarówno elementów składowych budynku jak i środowiska naturalnego (trawniki, chodniki, itd...).W skład świadczonych przez nas usług wchodzą między innymi:

Mycie okien budynków mieszkalnych jak i przemysłowych,
Mycie świetlików, bannerów, reklam,
Mycie ręczne i wysokociśnieniowe elewacji każdego typu,
Czyszczenie zbiorników, kominów, silosów,
Odkurzanie konstrukcji, a także instalacji w halach fabrycznych,
Usuwanie nieczystości po ptactwie.
Podczas prac używamy środków i sprzętu najwyższej jakości, łącząc możliwie krótki czas realizacji z precyzją i najwyższą jakością wykonania.
Galeria:
Mycie i czyszczenie Okien, elewacji itd. Mycie i czyszczenie Okien, elewacji itd. Mycie i czyszczenie Okien, elewacji itd.