Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /strony/znajdzprodukt/class/baza.php on line 73
www.renowacje.net.pl - PolskieFirmy.net
www.renowacje.net.pl - Firma Prospect specjalizuje się w pracach budowlanych i monterskich na wysokościach. Wykorzystanie w pracy technik bezpośredniego dostępu linowego. zobacz więcej »
Dane kontaktowe firmy:
44-330, Jastrzębie-Zdrój
ul.Marusarzówny 10/11
Tel.: 605-423-627
fax: 32/47-33-610
Strona www
Formularz kontaktowy
Nip: 633-212-34-86
Galeria:
 
O Firmie www.renowacje.net.pl:
Firma Prospect specjalizuje się w pracach budowlanych i monterskich na wysokościach. Wykorzystanie w pracy technik bezpośredniego dostępu linowego w miejscach gdzie standardowe rusztowanie jest zbędne, pozawala obniżyć całość kosztów do minimum.Długoletnie doświadczenie oraz współpraca z najbardziej liczącymi się markami na polskim rynku pozwoliła nam sprawdzić się w pracach o różnym charakterze skomplikowania i skali, a stawianie na bezpieczeństwo oraz najwyższą jakość zapewniła grono zadowolonych i stałych klientów.Prace z wykorzystaniem bezpośredniego dostępu linowego to nie tylko tanie, ale przede wszystkim bezpieczne, ekonomiczne, efektywne i nieinwazyjne rozwiązanie przy pracach, które ze względu na trudność i/lub nieopłacalność wykorzystania tradycyjnych rusztowań wymagają zastosowania technik alpinistycznych.