Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /strony/znajdzprodukt/class/baza.php on line 73
www.renowacje.net.pl - PolskieFirmy.net
www.renowacje.net.pl - Firma Prospect specjalizuje się w pracach budowlanych i monterskich na wysokościach. Wykorzystanie w pracy technik bezpośredniego dostępu linowego. zobacz więcej »

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /strony/znajdzprodukt/class/firma.php on line 219
Dane kontaktowe firmy:
44-330, Jastrzębie-Zdrój
ul.Marusarzówny 10/11
Tel.: 605-423-627
fax: 32/47-33-610
Strona www
Formularz kontaktowy
Nip: 633-212-34-86
Galeria:
O Firmie:
Firma Prospect specjalizuje się w pracach budowlanych i monterskich na wysokościach. Wykorzystanie w pracy technik bezpośredniego dostępu linowego w miejscach gdzie standardowe rusztowanie jest..

 
Zabezpieczenia antykorozyjne

Zabezpieczenia antykorozyjne
Cena:
informacje na telefon

Kategoria:
Zabezpieczenia antykorozyjne
Przejdź do opisu
Opis:
Zabezpieczenia antykorozyjne stali i betonu Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu powłok antykorozyjnych, które znajdują zastosowane wszędzie tam, gdzie wymagana jest bardzo wysoka odporność na działanie czynników korozyjnych.Obszary zastosowań:

Konstrukcje stalowe magazynów, hali, fabryk,
Wieże antenowe i GSM,
Silosy, zbiorniki, rury stalowe,
Mosty, wiadukty, estakady, rurociągi.
Wykonujemy również inne zamówienia, każdorazowo dobierając materiały oraz technikę wykonania dostosowane do potrzeb klienta.