Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /strony/znajdzprodukt/class/baza.php on line 73
www.renowacje.net.pl - PolskieFirmy.net
www.renowacje.net.pl - Firma Prospect specjalizuje się w pracach budowlanych i monterskich na wysokościach. Wykorzystanie w pracy technik bezpośredniego dostępu linowego. zobacz więcej »

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /strony/znajdzprodukt/class/firma.php on line 219
Dane kontaktowe firmy:
44-330, Jastrzębie-Zdrój
ul.Marusarzówny 10/11
Tel.: 605-423-627
fax: 32/47-33-610
Strona www
Formularz kontaktowy
Nip: 633-212-34-86
Galeria:
O Firmie:
Firma Prospect specjalizuje się w pracach budowlanych i monterskich na wysokościach. Wykorzystanie w pracy technik bezpośredniego dostępu linowego w miejscach gdzie standardowe rusztowanie jest..

 
Odśnieżanie dachów Cała Polska

Odśnieżanie dachów Cała Polska
Cena:
informacja na telefon

Kategoria:
Odśnieżanie dachów
Przejdź do opisu
Opis:
Odśnieżanie Dachów Kontrole i apele o usuwanie śniegu wzmogły się w 2006 roku po fali załamań konstrukcji dachowych m.in. w Chorzowie, Zabrzu i Nidzicy. W świetle obowiązującego prawa zarządcom i właścicielom budynków, którzy nie będą odśnieżali dachów grozi kara grzywny lub ograniczenia bądź pozbawienia wolności do roku (zgodnie z art 91a. Prawa Budowlanego).Prace w zakresie odśnieżania dachów na budynkach o powierzchni od 200 m2 do 60 tys m2 pozwoliły nam świadczyć usługi w przeróżnych warunkach, zmuszając do stosowania wielu technik zarówno zabezpieczeń jak i metod usuwania śniegu.Najczęściej stosowane przez nas metody odśnieżania dachów oraz usuwania sopli lodowych:

Odśnieżanie ręczne,
Odśnieżanie mechaniczne (odśnieżarki, transportery),
Odśnieżanie dachów metoda chemiczną, środkami ulegającymi biodegradacji, nie niszczącymi powierzchni dachowej.
Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 26 września 1997 r. pracą na wysokości jest pracą na powierzchni znajdującej się co najmniej 1,0 m nad poziomem podłogi lub ziemi i wymaga specjalistycznych uprawnień i badań lekarskich. Dlatego też w okresie zimowym, oferujemy usługę stałego pomiaru grubości pokrywy śnieżnej na dachu dzięki, której możliwa będzie nieustanna kontrola nad obciążeniem zalegającego śniegu.